Gdy ciągle dzwonią do nas banki

Gdy ciągle dzwonią do nas banki

Co jest o wiele bardziej denerwujące od dzwoniących do nas ludzi, którzy najzwyczajniej chcą wcisnąć nam kredyt? Cóż, o wiele bardziej denerwujące są telefony od pracowników wyższego szczebla, którzy najzwyczajniej w świecie są odpowiedzialni za odzyskiwanie zadłużenia. Co jak co, ale nie można rozłączyć takiego telefonu, przecież skoro podpisaliśmy umowę z bankiem, a nie spłacamy swoich zobowiązań finansowych, to czymś niezbędnym jest to, aby przynajmniej dać bankowi do zrozumienia, że nie jesteśmy oszustami, który zależy tylko i wyłącznie na tym, aby wziąć pieniądze, ale nie spłacać ich później…

Kredyty konsolidacyjne

Jeżeli takich telefonów jest sporo, potem dochodzą jeszcze listy, a może nawet wizyty windykatorów, to powinniśmy jak najszybciej zapoznać się z informacjami na temat kredytów konsolidacyjnych. Można śmiało powiedzieć, że kredyt konsolidacyjny to takie rozwiązanie, które powinno bardzo się nam spodobać. W bardzo dużym skrócie – bierzemy kredyt w banku nr 5, najzwyczajniej w świecie po to, aby spłacić zobowiązania w czterech pierwszych bankach. Nie jest powiedziane, że takie rozwiązanie nie ma wad, ale jednak ma dużo więcej zalet. Po prostu możemy mieć pewność, iż od tego momentu będziemy mieli do czynienia tylko i wyłącznie z jednym bankiem.

Spłata zobowiązań

Na dodatek takim bankiem, który w pełni zaufał nam, udzielił nam kredyt, więc siłą rzeczy nie będzie nas ponaglał codziennie, że musimy spłacić swoje zobowiązania. To znaczy, tak czy siak trzeba spłacić kredyt, od tej reguły nie ma wyjątku, ale przynajmniej będziemy mieli możliwość nieco odsapnąć. W naszym interesie jest to, aby wziąć możliwie jak najlepiej oprocentowany kredyt konsolidacyjny, dzięki czemu nie będzie tak, że ceną spokoju będzie wyższa rata kredytowa. Wtedy tym bardziej wpadniemy w problemy finansowe, a będzie nam zapewne trudniej się z nich wykaraskać. Po prostu powinniśmy wziąć taki kredyt konsolidacyjny, który spełni wszystkie nasze oczekiwania, nie będzie on pierwszym lepszym kredytem.

Podobne wpisy:

Możesz dodać odpowiedź.

Dodaj odpowiedź